Lubicka Apartamenty – Twój Toruń

Apartamenty ToruńToruń to Twoje miasto i znasz je od podszewki? A może dopiero się wprowadziłeś i wciąż szukasz dogodnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Lubicka Apartamenty to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstało z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Nasze apartamenty wyróżnia dogodna lokalizacja (ul. Targowa w samym sercu Jakubowskiego Przedmieścia), przestronność wnętrz, wysoki standard budynków oraz szereg udogodnień dla mieszkańców.

Projekt osiedla został dopracowany w najdrobniejszym szczególe – od wyboru lokalizacji, przez przemyślany układ wnętrz, aż po wybór wysokojakościowych materiałów. To wszystko przekłada się na wydłużenie okresu bezusterkowej eksploatacji obiektów mieszkalnych, a co za tym idzie zadowolenie mieszkańców Naszego Osiedla.

Dlaczego warto wybrać apartamenty przy ulicy Targowej?

Targowa to doskonała lokalizacja dla osób, które ze względu na aktywność zawodową lub usytuowanie renomowanych placówek oświatowych chcą mieszkać blisko centrum. To także doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób, które poruszają się po Toruniu środkami komunikacji miejskiej. Nasze osiedle mieszkaniowe Lubicka Apartamenty jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, jednocześnie zapewniając mieszkańcom ciszę i spokój charakterystyczne dla toruńskiego przedmieścia.

W kompleksie powstałym na Jakubowskim Przedmieściu znajdziecie Państwo lokale mieszkalne o zróżnicowanym metrażu – do 30 do 88 m2. W sprzedaży oferujemy zarówno klasyczne kawalerki, jak i czteropokojowe mieszkania dla rodzin. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie, a mieszkania na parterze zostały wyposażone we własne ogródki. Wśród licznych udogodnień, czekających na mieszkańców naszych apartamentów należy wskazać komfortowy garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz nowoczesne, cichobieżne windy.

Toruń – apartamenty o wysokim standardzie do własnej aranżacji

Jako inwestor zadbaliśmy o spójność elementów wspólnych budynków. Balustrady na balkonach wykonaliśmy z wysokogatunkowej stali nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego. W otworach okiennych osadziliśmy energooszczędne okna w kolorze antracytowym, a balkony i loggie wyłożyliśmy mrozoodpornym gresem. Apartamenty oddajemy do dyspozycji przyszłych lokatorów w stanie deweloperskim, co umożliwia Państwu swobodną aranżację wnętrz – do wyboru kolorystyki oraz rodzajów systemów wykończeniowych, aż po zmianę układu pomieszczenia poprzez możliwość indywidualnej aranżacji punktów elektrycznych, pozostałych mediów oraz ścian działowych (Więcej informacji na ten temat udziela Biuro Sprzedaży przy ulicy Szosa Lubicka 1).

Apartamenty za gotówkę, na raty, pod hipotekę…

Pomagamy spełniać marzenia o własnym „eM” w Toruniu. Oferujemy elastyczne podejście do potrzeb Naszych Klientów, co przekłada się na szerokie możliwości finansowania inwestycji oraz możliwość podpisania umowy przedwstępnej gwarantującej stałą cenę. Decydując się na Lubicka Apartamenty nie musicie się Państwo obawiać o finanse. Po podpisaniu umowy przedwstępnej płatności za apartamenty możecie dokonywać w dogodnych ratach, które nie będą nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu.