Mieszkania na sprzedaż w najlepszej lokalizacji w Toruniu

mieszkania na sprzedaż w ToruniuToruń to duże miasto. W każdej z tutejszych dzielnic powstają mieszkania na sprzedaż. Jednak największą popularnością cieszą się nieruchomości zlokalizowane blisko centrum. To właśnie tutaj, w samym sercu Jakubskiego Przedmieścia powstają obiekty, które w 2020 roku zostaną zamieszkane przez nowych właścicieli. Spiesz się z decyzją, ponieważ sprzedaż mieszkań już trwa!

Postanowiłeś zamieszkać w Toruniu? To doskonała decyzja, a od jej realizacji dzielą Cię tylko dwa kroki — wybór i zakup nieruchomości. Singlom, parom, rodzinom z dziećmi i osobom starszym — wszystkim, którzy cenią sobie spokój, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia polecamy nowe mieszkania na sprzedaż. Apartamenty Lubicka to przestrzeń, która po względem komunikacji oraz infrastruktury spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Sprzedaż mieszkań już trwa.

Sprzedaż mieszkań w pięknym Toruniu

Darzysz Toruń sentymentem, wiążą Cię z nim dziecięce wspomnienia, a może przyjechałeś tu do pracy? Każdy, kto postanowi zatrzymać się w tym pięknym mieście na dłużej szuka w nim swojego miejsca na ziemi. Sprzedaż mieszkań bezpośrednio od dewelopera to szansa na upolowanie najlepszej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

  • miasto rozwija się, oferując mieszkańcom atrakcje kulturalne, rozrywki, bogatą ofertę edukacyjną czy szerokie możliwości na rynku pracy,
  • Toruń ma niepowtarzalny klimat — nowoczesność spotyka się tu z historią, strzeliste nieruchomości sąsiadują z barokowymi i gotyckimi zabytkami,
  • tempo życia jest wolniejsze niż w innych dużych miastach, co przekłada się na wysoki poziom dobrobytu, dobre samopoczucie, mniej stresu,
  • lokalizacja w województwie kujawsko-pomorskim, czyni Toruń doskonałą bazą wypadową nad morze, na Kaszuby, na Mazury, a także w góry.

Sprzedaż mieszkań w Toruniu trwa, dlatego jeśli wiesz, że to właśnie tutaj chcesz zamieszkać ze swoimi bliskimi, nie zwlekaj z podjęciem decyzji o nabyciu wymarzonego M.

Deweloperskie mieszkania na sprzedaż

Obecnie w Toruniu dostępne są mieszkania na sprzedaż znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Nowoczesny budynek składa się z 7 pięter, na których znajduje się łącznie 186 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Wśród nich ekonomiczne kawalerki i apartamenty o powierzchni 88m2. Wszystkie odznaczają się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, mają przestronne, nasłonecznione tarasy oraz balkony. Do mieszkań przynależą komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Właściciele lokali na parterze mogą cieszyć się własnym ogródkiem.

Mieszkania na sprzedaż są dostępne w stanie deweloperskim. Dla inwestora oznacza to dużą swobodę w zakresie aranżacji wnętrz. Na komfort życia wpływ mają detale wykończeniowe — solidna stolarka okienna i drzwiowa, cichobieżne windy, balustrady ze szkła i stali nierdzewnej. Nowoczesne technologie oraz wysokogatunkowe materiały budowlane sprawiają, że budynek, w którym znajdują się mieszkania na sprzedaż jest solidny, cichy oraz ciepły.